ÜMAY İNŞAAT ELEKTRİK - Hakkımızda
 

Hakkımızda


   

              Ümay  İnşaat Elek. Taah. San. Tic. Ltd. Şti.  01.01.1995  Yılın da Şirketimiz, kurucusu Muhammed ARICI tarafın’dan, Bodrumda kurularak  geleneksel değer ve iş  ahlakını koruyarak, değişikliklere açık bakış açısı ile sürekli daha iyiye ulaşma azmi ve gayreti içindedir. Uzmanlaştığı inşaat alanında konut sektörünü temel alan olarak görmüş ve sadece bu alanda kaliteli sonuçları hedeflemiş, fark yaratmayı başarmış bir kuruluştur.  

             Elektrik ve Malzemeleri, Proje, paratoner, Trafo, Güneş enerjisi sistemleri Altyapı, işlerinin her çeşit malzeme satışı, AG. O.G. Y.G. Yapım işlerinde 1995 den beri değerli müşterilerine bina içi tesisat, telefon, tv son yıllarda güneş enerjisi sistemleri ile ilgilenen  Firmamız sektörde aranan bir marka firma olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir.  

               Ümay İnşaat konut projelerinde insan odaklı çalışma esastır. Projelerimizin gerçekleştirildiği alanlar tüm fiziki, teknik ve sosyal şartların dikkate alındığı alanlardır. Başka bir deyişle firmamız nezih ve insan yaşamını önemseyen, şehirleşme, ulaşım ve sosyal donatı alanları önemsenerek, bu kriterlere uygun alanlarda inşa edilir. Öncelikle deprem dayanımı, çevre tanzimi, kullanılabilirliğin en üst düzey de tutulduğu projelerinde, en kaliteli malzeme kullanımı koşulsuz bir tercih dir. Tüm detaylar proje ve uygulama aşamasında uzman ekiplerce incelenerek, büyük bir titizlikle gerçekleştirilir. Konutlarımızın yapım süreleri satışa endeksli olmadan, güçlü ekonomik yapımızla belirlediğimiz sürede tamamlanır.    

               Ümay İnşaat tüm projelerinde konut kalitesi ve çevresel maliyetlerine bağlı olarak müşterilerine en uygun bedellerde konutlar üretir. Tüm çalışanları ve siz değerli müşterileriyle beraber güzel ve mutlu bir geleceğe ulaşma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir. Başarılarımız raslantı değil siz değerli müşterilerimiz ve çalışanlarımızın destekleriyle var olmaktadır..